Notice: get_currentuserinfo sa od verzie 4.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho wp_get_current_user(). in /home/html/emilycupcakes.sk/rmcbd.eu/wp-includes/functions.php on line 4444

Notice: get_currentuserinfo sa od verzie 4.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho wp_get_current_user(). in /home/html/emilycupcakes.sk/rmcbd.eu/wp-includes/functions.php on line 4444
CBD

Elixír z prírody

Endokanabinoidný systém: Prečo ste to nikdy nepočuli


Notice: get_currentuserinfo sa od verzie 4.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho wp_get_current_user(). in /home/html/emilycupcakes.sk/rmcbd.eu/wp-includes/functions.php on line 4444

V 80. rokoch 20. storočia vedci skúmali, ako THC interaguje s telom, a nechtiac objavili ľudský systém, ktorý nebol nikdy objavený; Endokanabinoidný systém (ECS). ECS je hlavný telesný systém, ktorý existuje u všetkých ľudí a cicavcov. Tento inteligentný systém obnovuje rovnováhu v tele a môže dokonca posilniť schopnosť nášho imunitného systému napádať vírusy. ECS zostal roky záhadou, ale pravda konečne vypláva na povrch.

Vojna proti drogám

Po desiatich rokoch experimentálneho užívania drog v 60. rokoch vyhlásil Richard Nixon vojnu proti drogám v roku 1971. Napriek tomu, že sa Nixon liečil celé storočia, podpísal zákon o kontrolovaných látkach, ktorý kanabis kategorizoval ako jednu z drog popri heroíne a LSD. Zaviedol DEA, dobre financovanú vládnu zložku zodpovednú za zameranie na páchateľov drogových trestných činov. Ronald Reagan posilnil vojnu proti drogám, keď zahájil kampaň „Just Say No“. Vedecký výskum bol ovplyvnený politickými programami, aby sa preukázali deštruktívne účinky kanabisu a zároveň sa zabránilo vyšetrovaniu možných výhod. Desaťročia dezinformácií a propagandy potlačili výskum a pochovali pravdu o medicínskych výhodách, preto ste pravdepodobne nikdy nepočuli o endokanabinoidnom systéme.

Endokanabinoidný systém

Endokanabinoidný systém je univerzálny regulátor zložený z enzýmov, endokanabinoidov a endokanabinoidných receptorov. Endokanabinoidy v tele interagujú okrem iných biologických procesov s endorfínmi, hormónmi, imunitnými bunkami a regeneráciou buniek. ECS bol oficiálne objavený počas štúdie z roku 1988, ktorá odhalila, že tieto receptory, najrozšírenejšie neurotransmiterové receptory nachádzajúce sa v mozgu, reagovali na zlúčeniny konope podobne ako na jeho vlastné zlúčeniny. Endokanabinoidné receptory existujú v mozgu a tele, pričom receptory CB2 sú prítomné vo vysokom množstve v imunitnom systéme.

„Endokanabinoidný systém, aj keď je relatívne novoobjavený, je mimoriadne dôležitý a je zodpovedný za dve základné činnosti. Prvým je modulácia potešenia, energie a pohody. Druhou je pomalé postrčenie tela späť k zdraviu tvárou v tvár zraneniu a chorobe, “píše doktor Michael Moskowitz vo svojej knihe CBD: A Patient’s Guide to Medical Cannabis. Hlavnou funkciou ECS je pomoc v rovnováhe všetkých ostatných telesných systémov vrátane nášho imunitného systému.

ECS v ľudskom tele je s výskumom v strede cesty celkom úžasná vec.  Je potrebné urobiť viac, aby sa dokázalo, že CBD má účinky, ktoré má mnoho podozrivých CBD.

Podpora imunity

Slacklines sú skvelými testami ľudskej rovnováhy a vytrvalosti.  Niektoré uvoľnené čiary sú zavesené stovky metrov nad zemou.  Odhodlanie a nebojácnosť niektorých z týchto ľudí nás necháva v úžase.  Slacklining je tréning a Synchronicity Hemp Oil predáva produkty, ktoré pomáhajú pri regenerácii po tréningu.

Toto je vzrušujúce obdobie pre obhajcov celostnej medicíny, pretože pribúdajú ďalšie výskumy o možných pozitívnych dopadoch konope na imunitu a celkové zdravie. Výskum ukázal, že konope môže zvýšiť obranné mechanizmy nášho tela, najmä v čase, keď máme zvýšenú náchylnosť na choroby. Spoločnosť Synchronicity ™ využíva tento priekopnícky výskum na vytvorenie najkvalitnejších produktov s úplným spektrom konopného oleja na trhu. Odporúčame vám, aby ste so svojím lekárom začali rozhovor o zdravotných výhodách konopného oleja na základe vašich konkrétnych potrieb. Rovnako dôležité je, aby ste sa rozhodli skontrolovať, či je vaše telo v poriadku, keď zisťujete, či sú tobolky, topické látky alebo tinktúry Full-Spectrum Hemp Oil pre vás to pravé .

Admin • marec 18, 2021


Previous Post

Pridaj komentár

Your email address will not be published / Required fields are marked *